**** Hotel Morris /ubytovanie Ceska Lipa

Hotel Ceska Lipa Morris
Ubytovanie v Českej Lípe Hotel Morris : Luxusný business hotel leží v centre Českej Lípy a je určený pre business klientov, cestovné kancelárie aj skupiny. Luxusná Front Cooking reštaurácia so širokou ponukou jedál stredomorskej kuchyne. Školiaci a seminárny hotel so širokou ponukou technického vybavenia.

Hotel Morris **** je nový hotel, ktorý vznikol prepojením troch budov. Budovy sú po rekonštrukcii a svojou jedinečnou architektúrou sa radí medzi hlavné dominanty námestia T.G.M. v Českej Lípe. Hotel ponúka luxusné ubytovanie v 28 izbách.

Česká Lípa hotel Morris Vybavenie izieb : Potrebným vybavením každej štandardnej izby je TV + SAT, telefón a minibar, internetové pripojenie, nábytok v anglickom štýle, sociálne zariadenie a kúpeľne s vaňou aj sprchovacím kútom. Hoteloví hostia majú možnosť vybrať si medzi štandardnou dvojpostelovou izbou, apartmánom alebo mezonetovým apartmánom. Interiéry celého komplexu hotela sú vybavené luxusným, starožitným nábytkom a starými doplnky z obdobia baroka, rokoka a renesancie. Príďte si vychutnať nevšedný zážitok z návštevy v hoteli Morris.

Hotel Morris Česká Lípa Štýlová reštaurácia, kde sa varí priamo pred hosťom "FRONT Cooking", výber z mnohých druhov káv a domácich dezertov, vínna pivnica. Možnosť usporiadať spoločenské programy na kľúč vrátane kompletných služieb.

Morris hotel v Českej Lípe služby : Hosťom je k dispozícii hotelová recepcia a zmenáreň s non-stop prevádzkou. Recepcia zaisťuje predaj drobného občerstvenia a suvenírov, stará sa o rezervácie, poskytuje ubytovanie a pôsobí ako informačné centrum hotela. Školiace a seminární sály, technické vybavenie, cateringové služby v hotelu i mimo, sekretárske a administratívne služby, taxislužba, práčovňa a čistiareň, wellness služby a široká ponuka outdoorových aktivít.

Česká Lípa hotel ubytovanie Morris konferencie : Školiaci salónik 12x6 m až pre 70 osôb, 2x work shop s kapacitou max 30 osôb, internet, stravovacie, ubytovacie a outdoorové služby. Technika - Flipcharty, písacie tabule, plátna, spätné projektory, dataprojektory, plazmová TV, video atď.

Wellness a outdoor program - relaxacia hotel Morris : Ponuka zabezpečenia športového programu na Autodromu Sosnová (cca. 3 km) s programom na mieru podľa Vašich požiadaviek (prenájmy dráhy, motokáry, offroad, trenažéry, bugginy, seminárne zázemie, catering ap). Tenisové kurty Česká Lípa, Golf ranč Malevil (28km), Sportareál Česká Lípa ponúka bazén, zimný štadión, fitcentrum, relaxačné služby fitness, saunu, masáže a kaderníctvo. A mnoho ďalších aktivít.

Hotel zabezpečuje výlety do okolia : sklárske a vlastivedné múzeum v Českej Lípe, sklárne a hute s odbornou prehliadkou v Novom Boru a okolí, hrady a zámky, Máchovo jazero a výlety parníkom. Výlety so sprievodcom : Praha a okolí, Mělník, Mladá Boleslav, Liberec a Ještěd, apod.
Hotel Ceska Lipa Morris - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Ceska Lipa Morris - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Ceska Lipa Morris - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Ceska Lipa Morris - hotel má reštauráciuHotel Ceska Lipa Morris - hotel má vináreňHotel Ceska Lipa Morris - možnosť pripojenia na internetHotel Ceska Lipa Morris - golfHotel Ceska Lipa Morris - k dispozícii kavareňHotel Ceska Lipa Morris - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Ceska Lipa Morris - akceptuje creditné karty VISAHotel Ceska Lipa Morris - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Ceska Lipa Morris - akceptuje creditné karty JCBHotel Ceska Lipa Morris - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Ceska Lipa Morris - tenis - v blízkosti hotelaHotel Ceska Lipa Morris - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Ceska Lipa Morris - Iybz sú vybavené televízoromHotel Ceska Lipa Morris - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Ceska Lipa Morris - Izby s vlastnou toaletouHotel Ceska Lipa Morris - v izbach je telefon